صفحه اصلی > اخبار  


روز پرستار
دیدار مسئولین شهر به مناسبت روز پرستار
 

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مورخ 3/11/96 اعضای شورای شهر، فرماندار، شهردار بندرلنگه و کنگ، مجمع خیرین و مسئولین  بانک صادرات از بیمارستان شهدا بندرلنگه بازدید و از پرستاران این مرکز قدردنی و تشکر نمودند.

از کلیه بخشهای درمانی بازدید شد و از پرسنل حاضر در شیفت تقدیر بعمل آمد.

دکتر زارعی (رئیس بیمارستان شهدا) و مهندس مهدی نجفی(مدیر بیمارستان) ضمن خوش آمد گویی به فرماندار، شهردار بندرلنگه، شهردار بندرکنگ، اعضای شوری شهر بندرلگه، مسئولین بانک صادرات از حضور ایشان تشکر نمودند.

آقای تاروتی به نمایندگی از شورای شهر بندرلنگه، ولادت با سعادت زینب کبری(س) را خدمت امام زمان (عج) و حضرت امام خامنه ای و کلیه حضار و پرستاران بیمارستان  تبریک گفتند.

خانم شریفی (رئیس شوری شهر بندرلنگه) با اشاره به سختی کار پرستار روز پرستار را تبریک گفت و ازفعالیتهای اخیر بیمارستان ابراز خشنودی نمودند و حمایت شوری را از فعالیتهای بیمارستان بیان نمودند.

آقای شریفی (شهردار بندرلنگه) با عرض خدا قوت خدمت رئیس بیمارستان و هیئت امنا از خدمات ارزنده کادر پرستاری در کنار کادر پزشکی تشکر نمودند وبا بیان حمایت شهرداری از بیمارستان و کمک در بهبود فضای سبز، آسفالت، اهداء 500 نهال گل و ... مساعدت نمودند.

آقای بهاری میمندی (فرماندار بندرلنگه) نیز روز پرستار را تبریک گفتند و با ذکر این که تعدادی از مراکز نماد شهر محسوب می شوند از شهرداری بندرلنگه و کنگ انجام یکسری فعالیتها به صورت ضربتی در مورد فضای داخلی و بیرون بیمارستان درخواست نمودند.

آقای مهندس زارعی (شهردار بندرکنگ) از دکتر زارعی و کادر پرستاری قدردانی کردند و از فعالیتهای انجام شده و رضایتمندی بیماران ابراز خرسندی کردند و در خصوص مسائل عمرانی و فضای سبز ابراز همیاری بیشتر نمودند.

 

آقای ملک زاده به نمایندگی از مجمع خیرین روز پرستار را تبریک گفتند و بیان نمودند که با ایجاد یک ساختار همگرا، هوشمندانه و سیستمی در کنار استفاده از ظرفیت مردمی و با تجربه های قبلی می توان تغییراتی همسو با توسعه را فراهم آورد.

تاریخ درج خبر : 1396/11/03  |  کد خبر : ١٠٥٨٤ | تعداد نمایش خبر : 483
 

 


خروج